ÜRÜNLER

DEMİRYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

         Ürünler

 KARAYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

          Ürünler

 TELEKOMÜNİKASYON

         Ürünler

 DIŞ ÖĞELER

         Ürünler

HİZMETLER

 TASARIM ve MÜHENDİSLİK

          Tasarım

           Kablo Döşeme


 

KAMERA SİSTEMLERİ

SpeedCon – hareket halindeki araçlar için otomatik görüntülü tespit sistemi

     SpeedCon, araç plakalarının otomatik olarak tanınmasına bağlı olarak 200 km/sa’te kadar hızlarda seyir eden araçları tanıma sistemidir.


SpeedCon-mobile – mobil otomatik görüntülü tespit sistemi

     SpeedCon-mobile, motorlu araçların plakalarını tespit ederek tanımak ve bunları kaydetmek amacıyla kullanılan taşınabilir bir sistemdir. Sistem, 200 km/sa’te kadar olan hızlarda karayollarında seyir eden araçları ve aynı zamanda park yerinde uzunlamasına ve bir yöne doğru duran araçların plakalarını da tespit edebilmektedir.

GateCon – otomatik giriş ve çıkış sistemi

     GateCon, araç ruhsatı plaka numaralarını tanıma kabiliyetine sahip otomatik bir sistemdir. Yerüstü ve de yeraltı otoparkları ile şirketlerin kontrollü otoparklarından ve diğer kapalı yerlerden girişlerin ve çıkışların etkin kontrolünü ve kaydını sağlar.


RedCon – kırmızı ışıkta geçiş için otomatik görüntülü tespit sistemi utomatic

     RedCon, ışıklı sinyal ile kontrol edilen kavşaklarda trafik ihlallerinin otomatik tespiti ve arşivlenmesi için kullanılan otomatik bir sistemdir. Sistem, araç plakalarının tanınmasına dayanmaktadır.

RedRail – demiryolu geçidi ihlal izleme sistemi

 

     RedRail, ışıklı koruyucu sinyalizasyon cihazı ile donanımlı demiryolu geçitlerinde trafik ihlallerini tespit etmeye ve arşivlemeye yönelik otomatik bir sistemdir. Sistem, araç plakalarının tanınmasına dayanmaktadır.


MUR-07 – bölgesel hız ölçüm sistemi

     Sabit MUR-07 sistemi, sınırlandırılmış karayolu kesitinde ortalama araç hızının ölçülmesi için tasarlanmıştır. MUR-07 sisteminin ölçme prensibi, izlenen kesitin başlangıcında ve sonunda bulunan kontrol noktalarından geçen aracın lazerle tespitine dayanmaktadır. Bir aracın lazerle tespitinin hemen ardından, görüntülü sistem ve tanıma...

Devamı...