ÜRÜNLER

DEMİRYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

         Ürünler

 KARAYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

          Ürünler

 TELEKOMÜNİKASYON

         Ürünler

 DIŞ ÖĞELER

         Ürünler

HİZMETLER

 TASARIM ve MÜHENDİSLİK

          Tasarım

           Kablo Döşeme

 

KAVŞAK SİSTEMLERİ

MR-11 – Mikroişlemci Kontrol Hızı

     Modüleritesi sayesinde mikro işlemci kontrol cihazı MR-11, temel değişkende IZS ve MHD (Şehir Toplu Taşımacılığı) aktif tercihini içeren her tür kavşakta karayolu trafiğini kontrol etmek üzere tasarlanmış ışıklı sinyalizasyon sistemine (SSZ) ait bir trafik kontrol cihazıdır.

MR-16 – mikro işlemci kontrol cihazı

     MR-16 mikro işlemci kontrol cihazı, “T” kavşaklarda ve yaya geçitlerinde işletimi güvence altına almak ve optimize etmek amacıyla kullanılan ışıklı sinyal cihazlarına (SSZ) ait bir trafik kontrol cihazıdır. Geçitlerde yaya emniyetini güvence altına almaya yönelik çok basit ve düşük maliyetli olarak sunduğumuz LegosLight geçitler ile birlikte kullanıma uygundur. Kullanılan teknoloji...

MR-22 – mikro işlemci kontrol cihazı

     Mikro işlemci kontrol cihazı MR-22, IZS ve MHD (Şehir Toplu Taşımacılığı) aktif tercihini içeren yaya geçitlerinde ve küçük kavşaklarda karayolu trafiğini kontrol etmek üzere tasarlanmış ışıklı sinyalizasyon sistemine (SSZ) ait bir trafik kontrol cihazıdır.

MR-28 – mikro işlemci kontrol cihazı

     MR-28 mikro işlemci kontrol cihazı, modülaritesi sayesinde, orta ve geniş kavşaklarda ya da karmaşık kavşaklarda işletim kontrolünü güvence altına almak amacıyla kullanılan ve ayrıca ilave edilebilir fonksiyonu – toplu taşıma araçlarının aktif tercihi – bulunan ışıklı sinyal cihazlarına (SSZ) ait bir trafik kontrol cihazıdır.


Kavşaklara ait harici cihazlar

     Sinyal cihazı reflektörleri, 210 veya 300 mm çapında olmak üzere iki boyutta sunulmaktadır, talep edilirse bisiklet sembolleri için 100 mm’lik sinyal cihazları temin edilebilmektedir. Standart tasarımda, “örümcek ağı” tasarımına sahip renkli filtrelerle donatılmış sinyal cihazları mevcuttur. Özel amaçlar için, özel olarak oluşturulmuş ışık demetleri bulunan iki renkli filtre kullanılır…

STOD-1 – gezer optik dedektör

     Gezer optik dedektörlerin STOD-1 sistemi, tek yönlü cer sisteminde tramvayların ve troleybüslerin geçişini güvence altına almak amacıyla kullanılır. Zaman programlarına ayak uydurulması gereken yerlerde trafik akıcılığını sağlarken toplu taşıma araçlarının aktif tercihinin söz konusu olduğu sistemlerde kullanım amaçlıdır.