ÜRÜNLER

DEMİRYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

         Ürünler

 KARAYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

          Ürünler

 TELEKOMÜNİKASYON

         Ürünler

 DIŞ ÖĞELER

         Ürünler

HİZMETLER

 TASARIM ve MÜHENDİSLİK

          Tasarım

           Kablo Döşeme


 

İSTASYON ANKLAŞMAN SİSTEMLERİ

ESA 11 - ELEKTRONİK ANKLAŞMAN SİSTEMLERİ

     Elektronik anklaşman ünitesi ESA® 11 (sonradan ESA® 11), kollara ayrılmış ya da ayrılmamış rayların olduğu istasyonlarda işletimin emniyete alınması ve yönetilmesi için kullanılır. ESA® 11, SZZ-ETB’nin yerini almıştır. Dış sinyalizasyon cihazları için analog arayüzü olan elektronik bir anklaşman ünitesidir. Bu, neredeyse tüm mantık fonksiyonlarının, bilgisayarla hesaplandığı anlamına gelir.


SZZ-ETB ELEKTRONİK ANKLAŞMAN SİSTEMİ

     SZZ-ETB, mantık ve sinyalizasyon bağlantılarının çoğunun, röle devreleri ile gerçekleştirildiği bir anklaşman ünitesidir. SZZ-ETB, işletim ve bakım personeline, elektronik anklaşman sistemleri ile karşılaştırılabilir ölçüde rahatlık sağlar. Uzaktan kumandalı sistemlere ve basitleştirilmiş kontrol yerleri dahil olmak üzere diğer üstün bilgisayar sistemlerine bağlanabilmektedir.


ESA 11V, ESA 11D TALİ HATLAR VE MADEN DEMİRYOLLARI İÇİN ELEKTRONİK ANKLAŞMAN SİSTEMİ

     ESA® 11v ve ESA® 11d, AŽD Praha tarafından, tali hat ve fabrika rayları ile maden demiryolları üzerinde işletime yönelik olarak üretilen elektronik anklaşman üniteleridir. Madencilik makinelerinin işletimi, doğrudan dolu araçların boş olanlarla hızlı bir şekilde değiştirilmesine bağlıdır.


DOZ 1 ANKLAŞMAN SİSTEMİ UZAKTAN KUMANDASI

     Sinyalizasyon ünitelerinin uzaktan kumandası, tek bir yerden (dispeçer merkezi) daha fazla sayıda anklaşman sistemine kumanda etmek için kullanılır. Güvenilirliği arttırmak için istasyonlar, iki adet bağımsız haberleşme koluyla birbirine bağlanır.


GTN SİNYALİZASYON SİSTEMİNİN GRAFİK-TEKNOLOJİK KATMANI

     Grafik teknolojili sinyalizasyon sistemi çatısı, tanımlı bir demiryolu hat kesiminde nakliye süreçlerini desteklemek için kullanılan telematik bir sinyalizasyon sistemleri çatısıdır. Temel talep, sinyalizasyon sistemi dahilinde tren numaralarının iletilmesidir.


Devamı...