ÜRÜNLER

DEMİRYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

         Ürünler

 KARAYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

          Ürünler

 TELEKOMÜNİKASYON

         Ürünler

 DIŞ ÖĞELER

         Ürünler

HİZMETLER

 TASARIM ve MÜHENDİSLİK

          Tasarım

           Kablo Döşeme


 

 

TELEKOMÜNİKASYON ÜRÜNLERİ


NTZ – Yedek çok-hatlı telefon seti

 

NTZ yedek telefon santral paneli, demiryolu ulaşımının yönetimi için önemli olan telefon devrelerin acil durumda kullanılmak üzere düşünülmüştür. Yedek telefon santral paneline 20’ye kadar telefon devresi bağlanabilmektedir. Ünitede gelen çağrıları göstermek için bir optik ve bir akustik gösterge bulunmaktadır.

RU 6/100 – Anons sistemi

 

RU6/100 (bundan böyle RU olarak anılacaktır) anons santrali, demiryolu istasyonları, otobüs terminalleri ve metro istasyonlarında ses dağıtımı için düşünülen bir cihazdır. Fuarlar, spor stadyumları ve salonlar için kullanıma uygundur. Aynı zamanda köylerde ve küçük kasabalarda yerel anons sistemi olarak da kullanıma uygundur.

SMZ – Küçük çok-hatlı telefon seti

 

Küçük telefon santral paneli (bundan böyle santral paneli olarak anılacaktır) 12’ye kadar telefon devresini ve bir ses santralini kontrol eden bir son-kullanıcı cihazıdır. Temel kullanım alanı, demiryolu istasyonlarında ve sayding hatlarda demiryolu ulaşımının işletimsel yönetimidir. Üst paneldeki bir butona basılmak suretiyle telefon ünitesi ilgili telefona bağlanır.

SODR – Çok-hatlı kontrol seti

 

SODR santral paneli, demiryolu ulaşımının işletimsel yönetimi ve bir anons santralinin kontrol edilmesi için kullanılan bir röle telefon santral panelinin kumanda edilmesi için düşünülmüştür. Kontrol seti, bir anons santralinde 30’a kadar telefon devresini ve 6 branşmanı çalıştırabilmektedir.

SOZ – Geri telsiz sistemi kontrol seti

 

Demiryolu garında yer alan kontrol seti, ters anons sistemi için bir çağrı noktası olarak kullanılmaktadır. SOZ seti, ters anonslara imkan tanıyan tüm anons sistemleriyle uyumludur.

Devamı...