ÜRÜNLER

DEMİRYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

         Ürünler

 KARAYOLU ULAŞIM            SİSTEMLERİ

          Ürünler

 TELEKOMÜNİKASYON

         Ürünler

 DIŞ ÖĞELER

         Ürünler

HİZMETLER

 TASARIM ve MÜHENDİSLİK

          Tasarım

           Kablo Döşeme


 

 

TREN ALGILAMA TEÇHİZATI

RAY DEVRELERİ

     Çift hat ray devreleri, yolun dolu olup olmadığının algılanması için kullanılır. KO-3103 ray devreleri, 90° faz kaydırmalı, 2 x 220 V, 75 Hz iki fazlı gerilimle beslenir.

KOA1 – ELEKTRONİK RAY DEVRELERİ

     KOA1, yalıtımlı bağlantılarla sınırlandırılan çift hat ray devreleridir. 25 kV, 50 Hz ya da 15 kV, 16 2/3 Hz cer akımı sistemleri ile elektriklendirilen hatlarda, 3 kV doğru akımlı cer akım sistemi hatlarında ya da 1,5 kV veya 0,75 kV ile elektriklendirilen hatlarda ya da elektriksiz hatlarda kullanılır.

PZN-1 DİNGİL SAYICI

     PZN-1 dingil sayacı, demiryolu araçlarının dingillerini algılamak ve saymak, böylelikle yol kesiminin dolu olup olmadığını değerlendirmek için kullanılan bir sistemdir. Her yol kesimi, 8’e kadar sayma noktası ile tanımlanır. Her sayma noktası, önceki ve sonraki kesim için bağlantı olabilir (giriş ve çıkış gibi).

DT 075 C – REAKTANS BAĞLANTISI

 

    DT 075 C reaktans bağlantısı, çift hat ray devrelerinin bir parçasıdır. 3 kV elektrikli doğru akımlı cer akım sistemi hatlarında, 25 kV tek fazlı cer akım sistemlerinde ve bağımsız cerli hatlarda kullanıma yöneliktir.

DT 075 E – Reaktans bağlantısı

 

     DT 075 E reaktans bağlantısı, çift hat ray devrelerinin bir parçasıdır. 3 kV elektrikli doğru akımlı cer akım sistemi hatlarında, 25 kV, 50 Hz tek fazlı cer akım sistemlerinde ve bağımsız cerli hatlarda kullanıma yöneliktir.

STM 0,93B – Reaktans bağlantısı

     STM 0,93 B reaktans bağlantısı, çift hatlı metro ray devrelerinin bir parçasıdır. Ters cer, ısıtma akımlarının ya da yardımcı akımların, yalıtımlı bağlantılar aracılığıyla bir elektrikli ray kesiminden diğerine aktarılmasını sağlar.